Ballina Showbiz Qëndresa shkëlqeu mbrëmë në dasmë, fustani i saj i shkurtër mori vëmendjen

Qëndresa shkëlqeu mbrëmë në dasmë, fustani i saj i shkurtër mori vëmendjen

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Mbrëmë ata kanë qenë bashkë në një dasmë ku Qëndresa veshi një fustan shumë të bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----