Ballina Showbiz Qëndresa shfaqet duke vallëzuar, reagimi i Labit i papritur

Qëndresa shfaqet duke vallëzuar, reagimi i Labit i papritur

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Ajo dhe Labi kanë marrë pjesë mbrëmë në dasmën e futbollistit të njohur shqiptar, Emir Lenjani.

Në një video të publikuar shihet Qëndresa duke vallëzuar, ndërsa Labi e xhiron atë. Me këto lëvizje, Qëndresa e ka shkri burrin e saj, Labin. /ORAinfo/

---- ----
-----