Ballina Showbiz Qëndresa po e vë vajzën në gjumë, por kjo gjendje e saj...

Qëndresa po e vë vajzën në gjumë, por kjo gjendje e saj do t’ju befasojë

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër.

Ishte lidhja me Labinot Gashin ajo që e bëri tejet të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Që kur u bënë prindër Labi dhe Qëndresa janë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, Qëndresa ka publikuar një foto ku shihet se po e vë vajzën në gjumë e pamja e saj pa grim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----