Ballina Showbiz Qëndresa po bëhet sërish nënë, kështu e ekspozon barkun e fryrë

Qëndresa po bëhet sërish nënë, kështu e ekspozon barkun e fryrë

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Dje ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku barku i saj duket shumë i fryrë.

Sërish sonte ajo ka publikuar një tjetër foto ku vërehet barku i saj i fryrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----