Ballina Showbiz Qëndresa mbrëmë në dasmë, befasoi me pamjen e saj

Qëndresa mbrëmë në dasmë, befasoi me pamjen e saj

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Mbrëmë ajo ishte në një dasmë, ku në foton e publikuar shihet me një pamje shumë të thjeshtë.

Megjithatë, Qëndresa po duket mjaftë simpatike./ORAinfo/

---- ----
-----