Ballina Showbiz Qëndresa kthehet e lodhur në shtëpi, shikoni si e ka publikuar veten

Qëndresa kthehet e lodhur në shtëpi, shikoni si e ka publikuar veten

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si gruaja e moderatorit të mirënjohur, Lainot Gashit.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janëq prindër të një vajze, përcjell ORAinfo.

Është Qëndrresa ajo më aktivja në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është kthyer e lodhur në shtëpi dhe ka publikuar veten në një gjendje jo edhe aq të mirë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----