Ballina Showbiz Qëndresa ka dalur sonte, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Qëndresa ka dalur sonte, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

51
SHPËRNDAJE

U bë e njohur si gruaja moderatorit të njohur, Labinot Gashit e tani Qëndresa Bajrami është një person shumë i përfolur në publik.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresën e gjejmë përherë shumë aktive në rrjete sociale.

Sonte nusja e Labit ka treguar se ka dalur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/