Ballina Showbiz Qëndresa ia bën surprizën më të bukur babait të saj për ditëlindje

Qëndresa ia bën surprizën më të bukur babait të saj për ditëlindje

185
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Qëndresën e gjejmë përherë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron babanë e saj për ditëlindje.

E për këtë ditë Qëndresa ia ka bërë atij suprizë një ëmbëlsirë me mbishkrim ‘Urime ditëlindja babi’./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----