Ballina Showbiz Qëndresa e mbështjellur vetëm me peshqir, shfaqet më provokative se kurrë më...

Qëndresa e mbështjellur vetëm me peshqir, shfaqet më provokative se kurrë më parë

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar, por është shfaqur e mbështjellur vetëm me një peshqir.

Qëndresa si rrallëherë, po duket tejet provokative./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----