Ballina Showbiz Qëndresa e Labit sapo pranoi një dhuratë shumë të bukur

Qëndresa e Labit sapo pranoi një dhuratë shumë të bukur

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duket patjetër t’i dëgjoni këto fjalë të Zlatan Ibrahimovicit

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon dhuratën që ka pranuar sonte./ORAinfo/

Duket patjetër t’i dëgjoni këto fjalë të Zlatan Ibrahimovicit

Postimi Qëndresa e Labit sapo pranoi një dhuratë shumë të bukur u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----