Ballina Showbiz Qëndresa e Labi mbrëmë në dasmë, ajo mori gjithë vëmendjen me veshjen...

Qëndresa e Labi mbrëmë në dasmë, ajo mori gjithë vëmendjen me veshjen e grimin

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Mbrëmë ata kanë qenë bashkë në një dasmë e sigurisht që është pamja dhe veshja e Qëndresës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----