Ballina Showbiz Qëndresa e dërgon vajzën tek gjyshja, publikon pamje nga atje

Qëndresa e dërgon vajzën tek gjyshja, publikon pamje nga atje

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilët tregon se ka shkuar në Pejë bashkë me vajzën./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----