Ballina Showbiz Qëndresa dhe Labi nisen për dasmë, ‘mahnisin’ dasmorët me pamjen

Qëndresa dhe Labi nisen për dasmë, ‘mahnisin’ dasmorët me pamjen

35
SHPËRNDAJE

Moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ata po i shijojnë muajt e parë si prindër të vajzës, Rroa, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale, ku kanë pas vetes shumë ndjekës.

Sot, Labi ka publikuar një foto ku shihet se ata kanë shkuar në një dasmë e pamja e tyre do t’i lë të gjithë pa fjalë./ORAinfo/

-----