Ballina Showbiz Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’

Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit Qëndresa ka treguar vendin në të cilin kanë filluar pushimet./ORAinfo/

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

---- ---- ----
-----