Ballina Showbiz Qëndresa del pa grim, por shikoni ҫfarë bën për ta fshehur fytyrën

Qëndresa del pa grim, por shikoni ҫfarë bën për ta fshehur fytyrën

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Dje ajo ka publikuar një foto ku shihet pa grim, por foton e ka bërë me efekte të Snapit për të mos u vërejtur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----