Ballina Showbiz Qëndresa bën këtë ndryshim në pamje, shikoni si po duket

Qëndresa bën këtë ndryshim në pamje, shikoni si po duket

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Qëndresa Bajrami është një emër shumë i njohur për publikun dhe mediat rozë.

Ajo u bë e përfolur që nga martesa e saj me moderatorin e njohur, Labinot Gashit, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Qëndresën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto u shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe këtë ndryshim nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

---- ----
-----