Ballina Showbiz Qëndresa bëhet gati për të dal, do ta ‘shkri’ Labin me këtë...

Qëndresa bëhet gati për të dal, do ta ‘shkri’ Labin me këtë pamje

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gazetari i njohur jep lajmin e madh për Messin dhe Ronaldon

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Gazetari i njohur jep lajmin e madh për Messin dhe Ronaldon

---- ----
-----