Ballina Showbiz Që kur u bënë prindër, sot është dita më e lumtur e...

Që kur u bënë prindër, sot është dita më e lumtur e Qëndresës dhe Labit

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë çifti tejet i njohur dhe i dashur për publikun.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, ata kanë ndarë me ndjekësit gëzimin e madh pasi vajza e tyre mbushi 6 muaj që nga lindja./ORAinfo/

---- ----
-----