Ballina Lajme nacionale Pushuesit në Ulqin shohin tmerrin me sy, dallgët e frikshme shpërthejnë pas...

Pushuesit në Ulqin shohin tmerrin me sy, dallgët e frikshme shpërthejnë pas stuhisë

275
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tmerrohen pushuesit në Ulqin, dallgët e frikshme shpërthejnë pas stuhisë.

Moti i lig ka përfshirë pjesën veriore të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Nga stuhitë janë prekur zonat bregdetare të cilat janë të vërshuara nga turistët, në masën më të madhe të tyre si edhe çdo vit e përbëjnë pushuesit kosovarë, shkruan Indeksonline.

Por, sot për pushuesit ka qenë një ditë e humbur, por dhe e rrezikshme, pasi që janë përballur me stuhi e dallgë.

Përmes kësaj videoje mund të shihni se si dallgët dhe valët e madhe përshkojnë detin në Ulqin.

---- ----
----
-----
-----