Ballina LifeBizare Publikohet momenti i tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq

Publikohet momenti i tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq

1811
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kamera kap momentin e tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq.

Një video e një kanagjeqi e publikuar ka habitur të gjithë përdoruesit rrjeteve sociale.

Videoja e cila u publikua dje, tregon momentin kur një plakë duket se i bën sehir nuses në kanagjeq përderisa ajo ishte në valle, shkruan Gazeta Express.

Plaka pret në këmbë derisa nusja afrohet dhe i bën diçka sipër kokës, që sipas përdoruesve të rrjeteve sociale është sehir.

Videoja u publikua me mbishkrimin “It’s called sehire” (Quhet sehire) dhe u shikua më shumë se 30 mijë herë.

---- ----
-----