Ballina Showbiz Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

77
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Barcelona fiton me 10 lojtarë në terrenin e Celta Vigo

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ata kanë publikuar pamje të reja me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Barcelona fiton me 10 lojtarë në terrenin e Celta Vigo

---- ----
----
----- ----
-----