Ballina Sport Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”

Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve.

Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar.

Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe pjesa tjeter e stadiumit dhe ecuria e punimeve te deritanishme.

Stadiumi i Ri, ka filluar shtrimi i fushës ⚽ me tapetin e gjelbërt 👏#Tiranë #FSHF#Zhvillim 💪 ⚽ 🇦🇱️ #UEFA

Gepostet von Federata Shqiptare E Futbollit am Mittwoch, 11. September 2019

The post Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare” appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----