Ballina Showbiz Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes të vajzës së Besart Halimit

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes të vajzës së Besart Halimit

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e këngëtarit Besart Halimi sot feston ditëlindjen

Dita e sotme ka një rëndësi të veçantë në jetën e këngëtarit Besart Halimi

Sot vajza e tij dhe e Jana Podrimaj-t ka gëzuar dy vjetorin e lindjes

E si mund të mungonin urimet nga dy prindërit, ‘Urime ditelindjen qika jeme. Te dua shume’ ishin fjalët e këngëtarit

Madje këngëtari ka publikuar edhe disa fotografi nga festa e ditëlindjes së Kaia-s. /Lajmi.net

The post Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes të vajzës së Besart Halimit appeared first on Kuzhina Shqiptare.

---- ----
-----