Ballina Lajme nacionale Pse protestuan punëtorët shëndetësorë?

Pse protestuan punëtorët shëndetësorë?

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkas ishte sulmi i paradoditshëm ndaj një infermieri, kurse Sindikata e Infermierëve kërkon siguri në punë

Punëtorët shëndetësorë protestuan në Prishtinë. Kësaj here shkas ishte sulmi i paradoditshëm ndaj një infermieri. Protestuesit kërkuan siguri në punë dhe që organet përkatëse të veprojnë në mbrojtje të personelit shëndetësor./21Media

The post Pse protestuan punëtorët shëndetësorë? appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----