Ballina Lajme nacionale PS sfidon Metën: Nuk ndalemi përpara asnjë çmendurie!

PS sfidon Metën: Nuk ndalemi përpara asnjë çmendurie!

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja e ka quajtur çmenduri vendimin e Ilir Metës për shtyrjen e zgjedhjeve, por PS, thotë ai, nuk do të bëjë asnjë hap pas.

Kemi treguar dhe vazhdojmë të tregojmë se nuk ndalemi përpara asnjë çmendurie!

Jemi çdo ditë dhe më të vendosur për atë se cfarë kërkojmë nga vetja dhe besojmë se përgjigjen e çdo qytetari do ta marrim në datën 3️⃣0️⃣ qershor!

Nuk ka më kohë për tu kthyer pas!

Tashmë është koha për të ndërtuar të ardhmen për familjet tona”, shkruan Ulsi Manja

Gazeta SHQIP

---- ---- ----
-----