Ballina Showbiz ‘Provokon’ Teuta Selimi, zbulon këtë pjesë të trupit

‘Provokon’ Teuta Selimi, zbulon këtë pjesë të trupit

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teuta Selimi është këngëtarja e muzikës popullore, e cila, që nga fillimet e saj ka qenë shumë e pëlqyer tek publiku

Këngët e saj dëgjohen pothuajse më çdo dasëm, e në të cilat shumë herë ështe edhe e ftuar të këndojë, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumtanë profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka zbuluar këmbën dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----