Ballina Showbiz Provokon ‘rëndë’ Morena, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me këtë pamje

Provokon ‘rëndë’ Morena, do t’i ‘ҫmend’ meshkujt me këtë pamje

146
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Në foton e fundit, Morena shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet provokative./ORAinfo/

---- ---- ----
-----