Ballina Showbiz Provokon rëndë Adelina, zbulon më shumë se ҫ’duhet me fustanin që ka...

Provokon rëndë Adelina, zbulon më shumë se ҫ’duhet me fustanin që ka veshur

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

----

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E veshur me fustan të shkurt, Adelina ka zbuluar këmbët dhe gjoksin./ORAinfo/

----- ----