Ballina Showbiz Provokon motra e Albatritit, publikon pamje nga shtrati

Provokon motra e Albatritit, publikon pamje nga shtrati

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Albiona Muqiqi është motra e këngëtarit shumë të njohur, Albatrit Muqiqit.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e shtrirë dhe si gjithmonë po duket shumë atraktive./ORAinfo/

---- ----
-----