Ballina Showbiz Provokon Morena Taraku, shfaqet pa sytjena!

Provokon Morena Taraku, shfaqet pa sytjena!

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfqet pa sytjena. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----