Ballina LifeBizare Provojnë peshkaqenin me një balenë, gati të kafshojë peshkatarët (VIDEO)

Provojnë peshkaqenin me një balenë, gati të kafshojë peshkatarët (VIDEO)

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një peshkaqen në SHBA, ka qenë gati të kafshojë varkën e një grupi peshkatarësh pasi ata e provokuan me kufomën e një balene.

Përmes një video të shpërndarë nga Dailymail, në SHBA shikohet një moment i frikshëm mes një peshkaqeni dhe varkës së një grupi peshkatarësh.

Në video shihet sesi peshkaqeni përpiqet të kafshojë varkën e peshkatarëve, në momentin kur ata u afruan më shumë se ç’duhej afër asaj duke e gënjyer atë me  kufomën e një balene nga Cape Cod.

---- ----
----
----- ----
-----