Ballina Lajme nacionale Protesta në foto/ Ja momenti i rrëzimit të Ramës nga opozita

Protesta në foto/ Ja momenti i rrëzimit të Ramës nga opozita

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Protesta e sotme e opozitës ishte e qetë dhe nuk u shënua asnjë incident. Momenti kulminant ishte rrëzimi i Ramës, jo i kryeministrit, por i kartonit të improvizuar.

 

---- ---- ----
-----