Ballina Lajme nacionale Protesta: Drejtësi për Kujtimin!

Protesta: Drejtësi për Kujtimin!

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

11 vjeçari ishte dhunuar dhe vrarë vitin e kaluar

Organizatorët e iniciativës “Drejtësi për Kujtimin”, zhvilluan një aksion në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, me ç’rast paraqitën shqetësimet e tyre për mos veprim institucional për vdekjen e të riut 11 vjeçar fillimisht i dhunuar seksualisht pastaj edhe i vrarë.(Teksti- Fitore ADEMI, kamera-    )./21Media

The post Protesta: Drejtësi për Kujtimin! appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----