Ballina Lajme Bota/Rajoni Prokurorja Lejla Kadriu qëndron heroikisht natën në mal me banorët e Siniçanit,...

Prokurorja Lejla Kadriu qëndron heroikisht natën në mal me banorët e Siniçanit, beteja vazhdon – VIDEO

138
SHPËRNDAJE

Banorët e Siniçanit ende po qëndrojnë në mal në vendin ku po ndërtohet ujësjellësi. Siç informon gazetari i TV21 nga terreni, atje po qëndrojnë edhe policia dhe prokurorja. Banorët thonë se do të qëndrojnë atje deri sa të realizohet projekti, ndryshe kthim mbas nuk ka.

Prokurorja Lejla Kadriu bisedoi me kryeministrin Spasovski. Ajo thotë se kryeministri e quajti kriminele

The post Prokurorja Lejla Kadriu qëndron heroikisht natën në mal me banorët e Siniçanit, beteja vazhdon – VIDEO appeared first on ShqipMedia.

----- ----- ----- -----