Ballina Lajme nacionale Problemet teknike, Vala jep këtë njoftim

Problemet teknike, Vala jep këtë njoftim

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

S’ka më probleme teknike me Valen.

Kompania mobile Vala ka njoftuar se problemet teknike në sistemin operativ janë eliminuar.

“Sistemi operativ është plotësisht funksional dhe të gjithë konsumatorët tanë mund të komunikojnë pa pengesa”, ka thënë zëdhënësi i Vala-s, Arsim Bilalli.

Telekomi i Kosovës i kërkon falje dhe mirëkuptim qytetarëve si dhe i falënderon ata për durimin e treguar.

---- ----
----
-----
-----