Ballina Lajme nacionale “Privatizimi” në Kosovë: 1 ari tokë – 1 euro!

“Privatizimi” në Kosovë: 1 ari tokë – 1 euro!

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çfarë deklaruan sot Rexha e Lluka para Komisionit Parlamentar për Privatizim?

Sot para Komisionit Hetimor Parlmentar ishin kyesuesi i Bordit të AKP-së Blerim Rexhën dhe ish-Drejtori Menaxhues në Agjencinë Kosovare për Privatizim Shkëlzen Lluka.

Ish-kryesuesi i Bordit të AKP-së Blerim Rexha vuri në pah se 5 mijë ari tokë janë shitur nga një euro për ari…/21Media

The post “Privatizimi” në Kosovë: 1 ari tokë – 1 euro! appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----