Ballina Lajme nacionale Prishtinasi e pëson keq pasi nuk e raporton kuleten qe e gjeti...

Prishtinasi e pëson keq pasi nuk e raporton kuleten qe e gjeti me 1570 euro

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kamerat e sigurisë ja kanë prish planet një personi i cili ishte ‘pasuruar’ me një kuletë të gjetur në rrugë.

Një person është prangosur pasi që i njëjti në stacionin e autobusëve në Prishtinë, ka gjetur kuleten i cili i kishte humbur viktimës në të cilin kishte para rreth 1570 €, dhe nuk e kishte raportuar askund.

I dyshuari është zbuluar përmes kamerave të sigurisë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

---- ---- ----
-----