Ballina Showbiz Prindërit e Gjikos mblodhën gjithë familjen për drekë, Elita mori gjithë vëmendjen

Prindërit e Gjikos mblodhën gjithë familjen për drekë, Elita mori gjithë vëmendjen

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elita dhe Gjiko është një çift shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik.

Ata janë martuar vitin që shkoi dhe tani po i shijojnë ditët si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Duket se ata po gjejnë kohë edhe për familjen e tyre.

Sot, prindërit e Gjikos i kanë ftuar të gjithë familjen për drekë, e sigurisht është pamja e Elitës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----