Ballina Showbiz Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Lorik Canës poston foton e...

Prindër për herë të dytë, bashkëshortja e Lorik Canës poston foton e ëmbël me të bijën (FOTO)

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Më 17 janar të këtij viti, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica, u bënë prindër për herë të dytë.

Partnerja e ish-kapitenit të Kombëtares solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Futbollisti i njohur nuk ka ndarë akoma me ndjekësit e tij foto të së bijës, por Monica duket se nuk ka rezistuar dot. Ajo ka vendosur që të ndajë me fansat në “Instagram” një moment të ëmbël me vajzën e saj, dorën e vogël të së cilës e mban në gjoks.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë tashmë dhe ky lajm e ka gëzuar shumë Lorikun.

 

---- ----
----
----- ----
-----