Ballina Showbiz Prezantuesja më seksi e motit gati për një film erotik (Foto)

Prezantuesja më seksi e motit gati për një film erotik (Foto)

345
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është cilësuar si prezantuesja më seksi e motit, në Argjentinë, Sol Perez, ka bërë një deklaratë shokuese rreth asaj që asaj i pëlqen në krevat.

Sol Perez është tepër mëndje hapur përsa i përket jetës seksuale dhe së fundmi ka deklaruar se dëshiron të jetë pjesë e një filmi erotik. Bukuroshja bjonde ka më tepër se 4.2 milionë ndjekësa në rrjetin e saj “Instagram”.

Gjatë një diskutimi te hapur në një emision televiziv, ku po debatohej nëse “seksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, vajza e motit menjëherë u përgjigj se seksi i shpejtë është më mirë.

Duke shtuar se i pëlqejnë meshkujt pasionant, dikush i cili merr situatën në dorë.

---- ---- ----
-----