Ballina Showbiz Prezantuesja e RTK-së vishet me fustan të kuq e provokues, do t’iu...

Prezantuesja e RTK-së vishet me fustan të kuq e provokues, do t’iu ‘shashtris’ me pamjen

287
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur kosovare, Edita Sopjani njihet për linjat e saj.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale.

Se fundmi, Edita ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngusht e të kuq, i cili vë në pah linjat e saj bombastike.

Kaq joshëse nuk është dukur moti prezantuesja e programit të mëngjesit e RTK-së. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----