Ballina Lajme nacionale Prezantuesja e AAK-së nuk ndihet mirë, largohet nga skena

Prezantuesja e AAK-së nuk ndihet mirë, largohet nga skena

34
SHPËRNDAJE

Aderimet e reja sot janë prezantuar nga AAK.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka prezantuar sot disa aderime, shuma pjesë e show-bizit dhe artistë të njohur.

Mirëpo, një e papritur ndodhi derisa u lexuan emrat e këtyre personalieve.

Prezantuesja e AAK-së për një qast nuk ishte në gjendje të vazhdonte t’i tregonte aderimet.

“O, s’jam mirë…”, ishin fjalët e saja drejtuar Erolld Belegut.

Me poshtë e keni videon kur ajo largohet nga skena pasi nuk ndjehet mirë.

-----