Ballina Teknologji Prezanton nga Apple iPhone 11

Prezanton nga Apple iPhone 11

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11.

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil.

iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR.

Ky model i ri do të ketë një sistem prej dy kamerash, ndërsa do të ofrohet me 6 ngjyra të ndryshme.

Sikurse modeli i vitit të kaluar, edhe iPhone 11 vjen me ekran prej 6.1 inçësh, ndërsa dizajni i tij është pothuajse identik me paraardhësin e tij.

Artikulli do të plotësohet, për të përfshirë edhe çmimin dhe detaje të tjera.

---- ----
----
----- ----
-----