Ballina Sport Prezantimi/ Griezmann, mesazh Messit & Suarez por edhe Valverdes

Prezantimi/ Griezmann, mesazh Messit & Suarez por edhe Valverdes

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjatë fjalimit të tij përpara gazetarëve, blerja e re e Barcelonas, Griezmann, ka folur edhe rreth Messit & Suarez, duke u ndalur te fakti se sezonin e shkuar kanë mbetur disi të zhgënjyer për mënyrën se si shkoi Champions League…

“E di që janë të plagosur, por do të mundohem unë t’i kthej buzëqeshjen, duke u përpjekur për sa më shumë pasime për gol”.

Sakaq, mbi formacionin, skemat dhe rolin e tij, francezi tha: “Nuk kam biseduar ende me Valverden, por jam futbollist që përshtatem sipas nevojës”.

The post Prezantimi/ Griezmann, mesazh Messit & Suarez por edhe Valverdes appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----