Ballina Sport Presidenti Meta sheh ndeshjen me macokun e tij: Me Sashen duke shpresuar

Presidenti Meta sheh ndeshjen me macokun e tij: Me Sashen duke shpresuar

15
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ka publikuar nje foto te momenteve duke pare ndeshjen mes Shqiperise dhe Frances.

Me Sashen duke shpresuar…..shkruan Meta ne postimin ku duket me macokun e tij duke ndjekur nga televiziori ndeshjen e kombetares kuqezi e Francen.

Meta duket se iu referua rezultatit 0-2 ne favor te Frances duke theksuar shpresen se ky rezultat do te perfundoje.

Para ndeshjes, Meta shkruante: Suksese kuqezinjve në sfidën e sotme me kampionët e botës! Forca! Jemi me ju! ⚽🇦🇱

The post Presidenti Meta sheh ndeshjen me macokun e tij: Me Sashen duke shpresuar appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.