Ballina Showbiz “Prap ti?”/ Eni poston foton vetëm me rrobdeshamber, partneri i saj ka...

“Prap ti?”/ Eni poston foton vetëm me rrobdeshamber, partneri i saj ka sërish diçka për t’i thënë… (FOTO)

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është gjithashtu edhe mjaft aktive në “Instagram”, ku ajo ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Eni ka vendosur që t’u tregojë fansave se ka gjetur pak kohë të lirë që të kujdeset për veten. Ajo ka publikur një fotografi ku shfaqet e veshur vetëm me një rrobdeshamber e poza e saj ka marrë mijëra pëlqime.

Gjithashtu ka edhe qindra komente, ku në sy bie menjëherë ai i këngëtarit të njohur, Genc Prelvukaj. Ky i fundit shpeshherë komenton në fotot e partneres së tij dhe shumicën e rasteve i lë emojin e diamantit.

E kështu ka bërë edhe kësaj radhe, të cilit Eni i përgjigjet me shaka: “Prap me diamant ti?”.

---- ----
----
-----
-----