Ballina Lajme nacionale Prangoset personi i tretë “grabitja në Shtime”, vëllai i hajnit tjetër

Prangoset personi i tretë “grabitja në Shtime”, vëllai i hajnit tjetër

30
SHPËRNDAJE

Policia prangos personin e tretë “grabitja në Shtime”, vëllai i hajnit tjetër.

Pas një punë efikase dhe profesionale, Policia e Kosovës ka arritur ta prangos edhe personin e tretë të përfshirë në rastin e grabitjes në një shtëpi private në Shtime.

Indeksonline mëson se bëhet fjalë për A.Tahirajn.

Ai u kap nga organet e sigurisë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Ndërsa, dje policia arrestoi edhe vëllain e këtij të fundit, Albertin, të përfshirë në këtë rast.

-----