Ballina Lajme nacionale Prangoset 48-vjeçari në Viti, kjo është arsyeja

Prangoset 48-vjeçari në Viti, kjo është arsyeja

30
SHPËRNDAJE

Është prangosur një person i moshën 48 vjeҫare në Viti.

Policia e Kosovës prangosi personin nën dyshim të kryerjes së veprës penale ‘organizimi i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm’.

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, kishte zhvilluar një aksion në rajonin e Gjilanit.

Ky aksion u bë për mbylljen e e disa lokaleve të lojërave të fatit.

-----