Ballina Lajme nacionale Prangosen tre persona, sulmuan zyrtarët policorë

Prangosen tre persona, sulmuan zyrtarët policorë

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tre persona janë prangosur në Keçekollë, pasi që kanë sulmuar dhe fyer zyrtarët policorë.

Policia njofton se pas intervistimit me vendim të prokurorit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

---- ----
----
----- ----
-----