Ballina Showbiz Pozon me barkun e rrumbullakosur, Jonida Vokshi zbulon dhuratën më të bukur...

Pozon me barkun e rrumbullakosur, Jonida Vokshi zbulon dhuratën më të bukur për ditëlindje (FOTO)

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, është më e lumtur se kurrë që ditëlindja e saj përkoi pikërisht në këtë ditë.

----

Kjo për arsyen se është në pritje të ëmbë dhe po pret me padurim që të shohë fytyrën e foshnjës së saj.

Jonida feston sot 34-vjetorin e lindjese për këtë arsye ka ndarë me ndjekësit një foto mjaft të ëmbël të sajën, ku shfaq barkun e rrumbullaksour me një fustan blu pas trupit.

Jonida shkruan se në 34 vite të festuara, sot është më i lumturi sepse Zoti i ka bërë dhuratën më të bukur në jetë, vajzën, që mezi pret t’ia shohë fytyrën.

“Në 34 vite të festuara, sot është më i lumturi për mua, pavaresisht situatës. Zoti më ka bërë dhuratën më të bukur në jetë, ty e vogla ime, që po numëroj ditët për të të parë fytyrën e për të të ndjerë aromën🙏🏻❤#34yearsold #31weekspregnant”!”, shkruan bukuroshja krahas fotos.

----- ----